Friday 27th November 2020

افتتاح کارگاه موزائیک سازی شهرداری اسدآباد

🌺سال جهش تولید🌺

با پیگیری ها و دستورمهندس فعله گری شهرداراسدآباد وبا حمایت اعضای شورای اسلامی شهراسدآباد کارگاه موزاییک سازی شهرداری با حضور مسئولین شهر اسدآباد در روز شورا و روزکاروکارگرافتتحاح و به بهره برداری رسید.
لازم به ذکر است،این کارگاه توان تولید ۸۰ متر مربع موزاییک را در زمان افتتاح و با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیون تومان و اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم برای۵۰ نفر مورد افتتاح قرار گرفته است.

✅شهردار شهر اسدآباد در  مراسم گرامیداشت روز کار و کارگر و نیز افتتاح و راه اندازی این طرح توسط شهرداری اظهار داشت:این طرح با صرف اعتباری افزون بر ۱۵۰ میلیون تومان در ۲ خط تولید برای ۵۰ نفر ایجاد اشتغال مستقیم کرده که از نقش موثری در درآمد و اشتغال پایدار شهرداری شهر برخوردار خواهد بود.
✅علیرضا فعله گری با بیان اینکه طرح فوق یک چهارم هزینه های شهرداری شهر  را در بحث سنگ فرش کاهش خواهد داد افزود:با توجه به شعار رونق تولید سیاست گذاری شورای شهر و شهرداری بر آن بوده تا محصولات مورد نیاز برای عمران شهر را با حداقل هزینه ها توسط خود شهرداری چون تولید جالیز ،المان و نمادها،موزاییک و سنگ تولید کند.
✅وی تصریح کرد: در این طرح موزاییک پیاده‌روهای شهر اسدآباد با سرعت بیشتری انجام خواهد شد و با مشارکت مردم با راه‌اندازی این کارگاه هفت‌تا هشت هزار متر از پیاده‌روها مجدداً موزاییک فرش می‌شوند.

🔷روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اسدآباد🔷

تاریخچه شهر

شهرستان زیبای اسدآباد، یکی از شهرهای استان همدان است که دارای پیشینه‌ی تاریخی ارزشمندی است. این منطقه از ایران را می‌توان به عنوان یکی از مناطق گردشگری کشور معرفی کرد که با حضور جاذبه‌های طبیعی و آثار باستانی متعدد، گزینه‌ای مناسب برای بازدید گردشگران و توریست‌های سراسر جهان است. این شهرستان از غرب به سنقر کرمانشاه، از جنوب به کنگاور کرمانشاه، از شمال شرقی و مشرق به شهرستان بهار و از شمال به شهرستان قروه در سنندج، محدود شده است.این شهر از گذشته یکی از مناطق آباد و سرسبز ایران بوده است و به «آدراپانا» شهرت داشته است.

پس از فتح این منطقه توسط «سعد وقاص» از فرمانروایان مشهور عرب در فتوحات اسلام، این منطقه به «سعدآباد» و پس از آن به «اسدآباد» شهرت یافت. دانشمندان و بزرگان زیادی در این خطه تربیت شده و به شهرت رسید‌ه‌اند که می‌توان به «سید جمال‌الدین اسدآبادی» از روشنفکران مسلمان، «عبدالجبار معتزلی» از شاعران مشهور قرن چهارم هجری قمری، «محزون اسدآبادی» و «روح‌القدوس» و «استاد سجادی» از خطاطان خبره و معروف کشور اشاره کرد. زبان اصلی مردم این شهرستان، فارسی است اما در برخی از مناطق آن کردی، ترکی و لری نیز صحبت می‌شود. جالب است بدانید که بیش از ۱۰۰ جاذبه‌ی گردشگری در «اسدآباد» وجود دارد که برخی از آن‌ها به ثبت جهانی و برخی دیگر نیز به عنوان میراث ملی ایران به ثبت رسیده است.

اوقات شرعی

ورود به پنل کاربری

Template Design:Dima Group