Wednesday 24th February 2021

تجلیل از اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی

🌹🌹🌹تجلیل از اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی🌹🌹🌹

🔹در آستانه روز خبرنگار،این نشست صمیمی و دوستانه با حضور فعله گری شهردار اسدآباد،رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر و حضور چشمگیر رسانه های پر مخاطب عصر روز یکشنبه در ساختمان اداری شهرداری برگزار گردید.شهردار اسداباد در جمع خبرنگاران و مدیران کانال های فضای مجازی و روزنامه نگاران از مسئولان مرتبط با اعلام طرح جامع شهری، خواست، به مطالبه شهروندان اسداباد و تیم مدیریت شهری که مدتهاست چشم انتظار هستند پاسخ مثبت بدهند و با اصلاح طرح جامع شهری کمک کنند بخشی از مشکلات مردم برطرف بشود.
🔹اقای فعله گری تاکید کرد. عملکرد ۱۰ ماهه شهرداری با نظرسنجی که انجام شده مطلوب بوده، اما کافی نیست و ابلاغ طرح جامع شهری برای سر و سامان دادن به برخی نیازهای شهروندان و تعیین تکلیف پرونده ها یک ضرورت است.
🔹شهردار اسداباد با تشکر از پیگیری فرماندار اسدآباد و اعضای شورای شهر اسدآباد و نماینده مردم اسداباد در مجلس شورای اسلامی به جهت پیگیری موضوع طرح جامع شهری، تصریح کرد. علی رقم همه پیگیری ها متاسفانه هنوز طرح جامع شهری ابلاغ نشده ، بنابراین باید بپذیریم که ارائه طرح جامع شهری نقش راه مدیریت شهری است و اصلاح و ابلاغ ان یک مطالبه عمومی است.در پایان تعدادی از اصحاب رسانه نقطه‌نظرهای خود را در خصوص مسائل و مشکلات شهر اسدآباد بیان و به نقش مهم و بی‌بدیل رسانه‌ها در زمینه تنویر افکار عمومی برای فرهنگ‌سازی شهری و داشتن شهری روان، سبز و به‌دوراز ناهنجاری‌ها تأکید و اشاره کردند. 🔹در خاتمه با اهدای لوح سپاس از مدعوین تقدیر و تشکر بعمل آمد. 🔷روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اسدآباد🔷

تاریخچه شهر

شهرستان زیبای اسدآباد، یکی از شهرهای استان همدان است که دارای پیشینه‌ی تاریخی ارزشمندی است. این منطقه از ایران را می‌توان به عنوان یکی از مناطق گردشگری کشور معرفی کرد که با حضور جاذبه‌های طبیعی و آثار باستانی متعدد، گزینه‌ای مناسب برای بازدید گردشگران و توریست‌های سراسر جهان است. این شهرستان از غرب به سنقر کرمانشاه، از جنوب به کنگاور کرمانشاه، از شمال شرقی و مشرق به شهرستان بهار و از شمال به شهرستان قروه در سنندج، محدود شده است.این شهر از گذشته یکی از مناطق آباد و سرسبز ایران بوده است و به «آدراپانا» شهرت داشته است.

پس از فتح این منطقه توسط «سعد وقاص» از فرمانروایان مشهور عرب در فتوحات اسلام، این منطقه به «سعدآباد» و پس از آن به «اسدآباد» شهرت یافت. دانشمندان و بزرگان زیادی در این خطه تربیت شده و به شهرت رسید‌ه‌اند که می‌توان به «سید جمال‌الدین اسدآبادی» از روشنفکران مسلمان، «عبدالجبار معتزلی» از شاعران مشهور قرن چهارم هجری قمری، «محزون اسدآبادی» و «روح‌القدوس» و «استاد سجادی» از خطاطان خبره و معروف کشور اشاره کرد. زبان اصلی مردم این شهرستان، فارسی است اما در برخی از مناطق آن کردی، ترکی و لری نیز صحبت می‌شود. جالب است بدانید که بیش از ۱۰۰ جاذبه‌ی گردشگری در «اسدآباد» وجود دارد که برخی از آن‌ها به ثبت جهانی و برخی دیگر نیز به عنوان میراث ملی ایران به ثبت رسیده است.

اوقات شرعی

ورود به پنل کاربری

Template Design:Dima Group