Saturday 8th August 2020

طراحی، ساخت و نصب المان های ویژه ماه مبارک رمضان در شهر اسدآباد

طراحی، ساخت و نصب المان های ویژه ماه مبارک رمضان

طراحی، ساخت و نصب المان های ویژه ماه مبارک رمضان در سطح شهر با هدف توجه به مناسبت های مذهبی، افزایش زیبایی بصری و همخوانی فضای شهری با این ماه مبارک توسط واحد جوشکاری و خدمات شهری شهرداری اسدآباد

 

♦️ مهندس فعله گری شهردار اسدآباد خبر داد: شهرداری اسدآباد تلاش دارد با اجرای طرح های مختلف، طراحی و نصب المان های ویژه، حال و هوای مناسبت ها را بین شهروندان ساری و جاری کند.
♦️ وی افزود این اقدام در کنار سایر اقدامات انجام یافته به منظورافزایش زیبایی های بصری سطح شهر و همخوانی معابر با این ماه مبارک انجام گرفته که موجب افزایش زیبایی های معابر شهری نیز می گردد .
♦️ شهردار اسدآباد با اعلام این خبر افزود: توجه به مناسبت های مذهبی و ملی از وظایف اصلی شهرداری می باشد.

 

تاریخچه شهر

شهرستان زیبای اسدآباد، یکی از شهرهای استان همدان است که دارای پیشینه‌ی تاریخی ارزشمندی است. این منطقه از ایران را می‌توان به عنوان یکی از مناطق گردشگری کشور معرفی کرد که با حضور جاذبه‌های طبیعی و آثار باستانی متعدد، گزینه‌ای مناسب برای بازدید گردشگران و توریست‌های سراسر جهان است. این شهرستان از غرب به سنقر کرمانشاه، از جنوب به کنگاور کرمانشاه، از شمال شرقی و مشرق به شهرستان بهار و از شمال به شهرستان قروه در سنندج، محدود شده است.این شهر از گذشته یکی از مناطق آباد و سرسبز ایران بوده است و به «آدراپانا» شهرت داشته است.

پس از فتح این منطقه توسط «سعد وقاص» از فرمانروایان مشهور عرب در فتوحات اسلام، این منطقه به «سعدآباد» و پس از آن به «اسدآباد» شهرت یافت. دانشمندان و بزرگان زیادی در این خطه تربیت شده و به شهرت رسید‌ه‌اند که می‌توان به «سید جمال‌الدین اسدآبادی» از روشنفکران مسلمان، «عبدالجبار معتزلی» از شاعران مشهور قرن چهارم هجری قمری، «محزون اسدآبادی» و «روح‌القدوس» و «استاد سجادی» از خطاطان خبره و معروف کشور اشاره کرد. زبان اصلی مردم این شهرستان، فارسی است اما در برخی از مناطق آن کردی، ترکی و لری نیز صحبت می‌شود. جالب است بدانید که بیش از ۱۰۰ جاذبه‌ی گردشگری در «اسدآباد» وجود دارد که برخی از آن‌ها به ثبت جهانی و برخی دیگر نیز به عنوان میراث ملی ایران به ثبت رسیده است.

اوقات شرعی

ورود به پنل کاربری

Template Design:Dima Group