Wednesday 23rd June 2021

عملکرد شهرداری اسدآباد در چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

   

  با توجه به فرارسیدن دهه مبارک فجر،گرامیداشت  یاد و خاطره بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی ، این شهرداری در راستای انجام ماموریتهای ذاتی خود همگام با سایر نهادها و سازمانها در قالب اجرای برنامه های متنوع اقدام به پاسداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در قالب برنامه هایی بشرح ذیل  نمود:

۱-اجرای تخفیفات عوارض شهرداری

۲-افتتاح سامانه۱۳۷با حضور مسئولین

۳- بهره برداری از مهمانسرای شهرداری با حضور مسئولین

۴-بهره برداری از بالابر آتش نشانی شهرداری با حضور مسئولین

۵-آیین کلنگ زنی فاز۱و۲پیاده راه سلامت با حضور معاونین سیاسی و امنیتی استانداری

۶-شرکت در برنامه های همایش ماسک با اهدای جوایز

۷-شرکت در جلسات متعدد که از طرف فرماندار تشکیل می شود

۸-فضاسازی سطح شهر و آذین بندی خیابانها،میادین و بلوارهای سطح شهر

۹-نصب بنر ایام الله دهه فجر

۱۰- نصب پرچم و پلاکارد و ریسه های پارچه ای در سطح شهر

۱۱-هماهنگی جهت رژه تاکسیرانی در۱۲بهمن

۱۲آماده سازی پارکهای ابویحان  و شهرک خزایی  جهت افتتاح

۱۳-اماده سازی بلوار شهید زیوری از سمت سنقر  جهت افتتاح

۱۴-هماهنگی جهت پخش سرودهای انقلابی از سیستم شهرداری

۱۵-هماهنگی جهت برگزاری رژه موتور سواران در روز ۲۲بهمن

تاریخچه شهر

شهرستان زیبای اسدآباد، یکی از شهرهای استان همدان است که دارای پیشینه‌ی تاریخی ارزشمندی است. این منطقه از ایران را می‌توان به عنوان یکی از مناطق گردشگری کشور معرفی کرد که با حضور جاذبه‌های طبیعی و آثار باستانی متعدد، گزینه‌ای مناسب برای بازدید گردشگران و توریست‌های سراسر جهان است. این شهرستان از غرب به سنقر کرمانشاه، از جنوب به کنگاور کرمانشاه، از شمال شرقی و مشرق به شهرستان بهار و از شمال به شهرستان قروه در سنندج، محدود شده است.این شهر از گذشته یکی از مناطق آباد و سرسبز ایران بوده است و به «آدراپانا» شهرت داشته است.

پس از فتح این منطقه توسط «سعد وقاص» از فرمانروایان مشهور عرب در فتوحات اسلام، این منطقه به «سعدآباد» و پس از آن به «اسدآباد» شهرت یافت. دانشمندان و بزرگان زیادی در این خطه تربیت شده و به شهرت رسید‌ه‌اند که می‌توان به «سید جمال‌الدین اسدآبادی» از روشنفکران مسلمان، «عبدالجبار معتزلی» از شاعران مشهور قرن چهارم هجری قمری، «محزون اسدآبادی» و «روح‌القدوس» و «استاد سجادی» از خطاطان خبره و معروف کشور اشاره کرد. زبان اصلی مردم این شهرستان، فارسی است اما در برخی از مناطق آن کردی، ترکی و لری نیز صحبت می‌شود. جالب است بدانید که بیش از ۱۰۰ جاذبه‌ی گردشگری در «اسدآباد» وجود دارد که برخی از آن‌ها به ثبت جهانی و برخی دیگر نیز به عنوان میراث ملی ایران به ثبت رسیده است.

اوقات شرعی

ورود به پنل کاربری

Template Design:Dima Group