Friday 27th November 2020

مراسم تجلیل ازکارگران شهرداری اسدآباد برگزار گردید

🌺مراسم تجلیل ازکارگران شهرداری اسدآباد برگزارگردید🌺
♦️دراین مراسم که باحضورمهندس فعله گری شهردار اسدآباد،امام جمعه محترم، فرماندارومعاونین محترم، رئیس شورای اسلامی شهرواعضای محترم،جمعی ازمسئولین واحدهای شهرداری وپرسنل تلاشگر شهرداری اسدآباددرمحل ساختمان موتوری(کارگاه موزائیک سازی شهرداری اسدآباد) برگزارگردیدبه تمامی کارگران شهرداری لوح یادبودوهدیه ای ازسوی شهرداری و شورای اسلامی شهر اهداء گردید.

♦️دراین مراسم مهندس فعله گری شهرداراسدآباد ضمن تقدیرازاهتمام کارگران درپیشبرداهداف شهرداری بیان نمودکاروتلاش تک تک شماکارگران درتوسعه شهروکسب رضایت شهروندان نقش به سزایی داشته وبه کمک شماهاست که می توان به اهداف عالیه ومدنظرشهرداری نائل آمد.

♦️درادامه این مراسم به یازده نفرازکارگران که بعنوان کارگرنمونه انتخاب شدند هدایایی نیز به رسم یادبود اهداء گردید.

🔴  امام جمعه از کارآمدی و تلاش شهردار اسداباد و حمایت شورای شهر در پیشبرد اهداف شهری و تحول بنیادین در مبلمان شهری و زیبا سازی تشکر کرد،

🔴 حجت الاسلام حسینی مجد افزود. با همدلی و تلاش مصاعف و حمایت همه جانبه فرماندار اسدآباد یک رضایتمندی مطلوب صورت گرفته است.

🔴او شهردار اسداباد را یک شهردار نمونه در زمینه توجه به نیازهای شهری دانست و تاکید کرد، اقای فعله گری در مدت کوتاه مدیریت خود کارهای بزرگی در سطح شهر انجام داده است،

🔴 امام جمعه اسداباد ضمن تبریک آغاز هفته کارگر از زحمات شبانه روزی کارگران شهرداری و همه پرسنل این مجموعه بزرگ تشکر کرد.

🔴 علیرضا فعله‌گری با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب در اهمیت به جامعه کارگران، تصریح کرد: اگر تمام ثروت جامعه که نیروی انسانی کارآمد است را نداشته باشیم، آن جامعه فلج خواهد بود.

🔴 فرماندار اسدآباد نقش شهرداری را در رونق و توسعه شهری موثر دانست.

🔴 اقای درویشی افزود . امروز رضایتمندی مردم از زحمات شهرداری و شورای شهر افزایش پیدا کرده و قابل لمس است.

🔴 فرماندار اسدآباد گفت. مدیریت مطلوب شهری لازمه وحدت و همدلی و تعیین یک شهردار کار بلد است که این حرکت بزرگ امروز در اسدآباد به شکل مطلوب رقم خورده و افزایش رضایت مندی عمومی را بدنبال داشته است،

🔷روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اسدآباد🔷

تاریخچه شهر

شهرستان زیبای اسدآباد، یکی از شهرهای استان همدان است که دارای پیشینه‌ی تاریخی ارزشمندی است. این منطقه از ایران را می‌توان به عنوان یکی از مناطق گردشگری کشور معرفی کرد که با حضور جاذبه‌های طبیعی و آثار باستانی متعدد، گزینه‌ای مناسب برای بازدید گردشگران و توریست‌های سراسر جهان است. این شهرستان از غرب به سنقر کرمانشاه، از جنوب به کنگاور کرمانشاه، از شمال شرقی و مشرق به شهرستان بهار و از شمال به شهرستان قروه در سنندج، محدود شده است.این شهر از گذشته یکی از مناطق آباد و سرسبز ایران بوده است و به «آدراپانا» شهرت داشته است.

پس از فتح این منطقه توسط «سعد وقاص» از فرمانروایان مشهور عرب در فتوحات اسلام، این منطقه به «سعدآباد» و پس از آن به «اسدآباد» شهرت یافت. دانشمندان و بزرگان زیادی در این خطه تربیت شده و به شهرت رسید‌ه‌اند که می‌توان به «سید جمال‌الدین اسدآبادی» از روشنفکران مسلمان، «عبدالجبار معتزلی» از شاعران مشهور قرن چهارم هجری قمری، «محزون اسدآبادی» و «روح‌القدوس» و «استاد سجادی» از خطاطان خبره و معروف کشور اشاره کرد. زبان اصلی مردم این شهرستان، فارسی است اما در برخی از مناطق آن کردی، ترکی و لری نیز صحبت می‌شود. جالب است بدانید که بیش از ۱۰۰ جاذبه‌ی گردشگری در «اسدآباد» وجود دارد که برخی از آن‌ها به ثبت جهانی و برخی دیگر نیز به عنوان میراث ملی ایران به ثبت رسیده است.

اوقات شرعی

ورود به پنل کاربری

Template Design:Dima Group