Wednesday 23rd June 2021

🌹جشن گلریزان حمایت خانوار های کم بضاعت به همت شهرداری اسداباد بررگزار شد🌹

در این مراسم که جمعی از مسوولان شهرستانی نیز در آن حضور داشتند در ابتدای مراسم مهندس کتابی ، فرماندار شهرستان طی سخنانی به اهمیت امورخیریه و همچنین انجام آن به نحو احسن پرداخت. در ادامه ورزشکاران و قهرمانان هیئت پهلوانی و زورخانه ای استان و شهرستان نیز از اهمیت این کار خدا پسندانه گفتند و همچنین با دعوت از همه شهروندان اسداباد برای شرکت در این گلریزان به صورت مجازی و اعلام شماره حساب هیئت دست یاری را طلب نموند.

♦️در انتها نیز شهردار اسداباد مهندس علیرضا فعله گری که از بانیان مستقیم این امر خدا پسندانه بودند از خیرین شهرستان تقاضا داشتند که با توجه به اینکه نباید نسبت به برادر مسلمان خود بی تفاوت باشیم برای ساخت ۴ واحد مسکونی برای ۴ خانواده ای که از داشتن سقف محروم هستند از خیرین و همه مردم شهرستان برای شرکت در این ثواب و اجر الهی چه به لحاظ مادی و معنوی دعوت نمودند.

♦️در این مراسم که به همت شهرداری اسدآباد و هیئت پهلواتی و زورخانه ای شهرستان و با حضور خیرین و مقامات شهرستانی برگزار شد  مقدمات ساخت و تجهیز ۴ واحد مسکونی انجام شد.

♦️لازم‌ به ذکر است در پایان مراسم از خیران شهرستان اسدآباد  تجلیل گردید.

🔹روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اسدآباد🔹

♦️عضویت در کانال شهرداری اسدآباد

 @shahrdariasadabad

 ♦️صفحه اینستاگرام شهرداری

Www.instagram.com/shahrdari_asadabad

♦️عضویت در گروه شهرداری

https://t.me/joinchat/MI5Tdxiw9_1HLQACUypu2A

♦️شماره واتساپ

۰۹۰۱۹۲۹۳۷۸۷

تاریخچه شهر

شهرستان زیبای اسدآباد، یکی از شهرهای استان همدان است که دارای پیشینه‌ی تاریخی ارزشمندی است. این منطقه از ایران را می‌توان به عنوان یکی از مناطق گردشگری کشور معرفی کرد که با حضور جاذبه‌های طبیعی و آثار باستانی متعدد، گزینه‌ای مناسب برای بازدید گردشگران و توریست‌های سراسر جهان است. این شهرستان از غرب به سنقر کرمانشاه، از جنوب به کنگاور کرمانشاه، از شمال شرقی و مشرق به شهرستان بهار و از شمال به شهرستان قروه در سنندج، محدود شده است.این شهر از گذشته یکی از مناطق آباد و سرسبز ایران بوده است و به «آدراپانا» شهرت داشته است.

پس از فتح این منطقه توسط «سعد وقاص» از فرمانروایان مشهور عرب در فتوحات اسلام، این منطقه به «سعدآباد» و پس از آن به «اسدآباد» شهرت یافت. دانشمندان و بزرگان زیادی در این خطه تربیت شده و به شهرت رسید‌ه‌اند که می‌توان به «سید جمال‌الدین اسدآبادی» از روشنفکران مسلمان، «عبدالجبار معتزلی» از شاعران مشهور قرن چهارم هجری قمری، «محزون اسدآبادی» و «روح‌القدوس» و «استاد سجادی» از خطاطان خبره و معروف کشور اشاره کرد. زبان اصلی مردم این شهرستان، فارسی است اما در برخی از مناطق آن کردی، ترکی و لری نیز صحبت می‌شود. جالب است بدانید که بیش از ۱۰۰ جاذبه‌ی گردشگری در «اسدآباد» وجود دارد که برخی از آن‌ها به ثبت جهانی و برخی دیگر نیز به عنوان میراث ملی ایران به ثبت رسیده است.

اوقات شرعی

ورود به پنل کاربری

Template Design:Dima Group