بایستی تولید را محور کار قرار دهیم و حمایت های لازم را انجام دهیم و مانع ها را از سر راه تولید برداریم.(رهبر معظم انقلاب)

کارخانه آسفالت اسدآباد راه‌اندازی می‌شود

به نقل از آوای سیدجمال، مجید درویشی، فرماندار اسدآباد در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با اشاره به دیدار خود، نماینده مجلس و شهردار اسدآباد با وزیر ورزش و جوانان، اظهار کرد: این دیدار به منظور  رفع موانع و مشکلات ورزشی از جمله استخر مجموعه آزادی بود که قرار است طی دوماه آینده به بهره‌برداری برسد.

وی تصریح کرد: ماحصل این دیدار اختصاص ۲۰۰ میلیون ریال مساعدت مالی به تیم بسکتبال شهرستان جهت راهیابی به لیگ دسته یک کشور بود.

فرماندار شهرستان اسدآباد افزود: همچنین در دیدار ۵۰۰ میلیون ریال مساعدت مالی به هیاتهای ورزشی شهرستان و یک مجموعه لوازم ورزشی به اداره ورزش و جوانان تخصیص یافت.

 

وی ادامه داد: در دیدار با وزیر ورزش قول مساعد برای تامین و تجهیزات پنج خانه ورزشی روستایی در شهرستان اخذ شد.

 

درویشی اذعان داشت: در این روز دیداری را هم با معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور داشتیم که ۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت پارک بانوان به شهرداری مساعدت کرد.

 

وی باداور شد: معاون عمرانی وزارت کشور همچنین ۲ میلیارد ریال مساعدت مالی به شهرداری برای خرید بیل بکهو و ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات جهت راه اندازی کارخانه آسفالت شهرداری اختصاص داد.

انتهای پیام/ن

سامانه پرداخت عوارض خودرو

سامانه یکپارچه مدیریت املاک

سامانه اطلاعات مکانی WEB GIS

شهرسازی و درآمد

پرتال خدمات و اطلاع رسانی شهرداری اسدآباد

آدرس: استان همدان- شهرستان اسدآباد- خیابان امام خمینی(ره)-روبروی پارک شهید رجایی
تلفن: 08133133132 | فکس: 08133122063 | پست الکترونیک: info@asadabad.ir | کدپستی: ———–
Template Design:Dima Group