بایستی تولید را محور کار قرار دهیم و حمایت های لازم را انجام دهیم و مانع ها را از سر راه تولید برداریم.(رهبر معظم انقلاب)

تجلیل از اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی

🌹🌹🌹تجلیل از اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی🌹🌹🌹

🔹در آستانه روز خبرنگار،این نشست صمیمی و دوستانه با حضور فعله گری شهردار اسدآباد،رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر و حضور چشمگیر رسانه های پر مخاطب عصر روز یکشنبه در ساختمان اداری شهرداری برگزار گردید.شهردار اسداباد در جمع خبرنگاران و مدیران کانال های فضای مجازی و روزنامه نگاران از مسئولان مرتبط با اعلام طرح جامع شهری، خواست، به مطالبه شهروندان اسداباد و تیم مدیریت شهری که مدتهاست چشم انتظار هستند پاسخ مثبت بدهند و با اصلاح طرح جامع شهری کمک کنند بخشی از مشکلات مردم برطرف بشود.
🔹اقای فعله گری تاکید کرد. عملکرد ۱۰ ماهه شهرداری با نظرسنجی که انجام شده مطلوب بوده، اما کافی نیست و ابلاغ طرح جامع شهری برای سر و سامان دادن به برخی نیازهای شهروندان و تعیین تکلیف پرونده ها یک ضرورت است.
🔹شهردار اسداباد با تشکر از پیگیری فرماندار اسدآباد و اعضای شورای شهر اسدآباد و نماینده مردم اسداباد در مجلس شورای اسلامی به جهت پیگیری موضوع طرح جامع شهری، تصریح کرد. علی رقم همه پیگیری ها متاسفانه هنوز طرح جامع شهری ابلاغ نشده ، بنابراین باید بپذیریم که ارائه طرح جامع شهری نقش راه مدیریت شهری است و اصلاح و ابلاغ ان یک مطالبه عمومی است.در پایان تعدادی از اصحاب رسانه نقطه‌نظرهای خود را در خصوص مسائل و مشکلات شهر اسدآباد بیان و به نقش مهم و بی‌بدیل رسانه‌ها در زمینه تنویر افکار عمومی برای فرهنگ‌سازی شهری و داشتن شهری روان، سبز و به‌دوراز ناهنجاری‌ها تأکید و اشاره کردند. 🔹در خاتمه با اهدای لوح سپاس از مدعوین تقدیر و تشکر بعمل آمد. 🔷روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اسدآباد🔷

سامانه پرداخت عوارض خودرو

سامانه یکپارچه مدیریت املاک

سامانه اطلاعات مکانی WEB GIS

شهرسازی و درآمد

تعرفه عوارض

پورتال کارکنان

آموزش کارکنان

حقوق ودستمزد

پرتال خدمات و اطلاع رسانی شهرداری اسدآباد

آدرس: استان همدان- شهرستان اسدآباد- خیابان امام خمینی(ره)-روبروی پارک شهید رجایی
تلفن: 08133133132 | فکس: 08133122063 | پست الکترونیک: info@asadabad.ir | کدپستی: ———–
Template Design:Alvand Group